Ps4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır playstation 4 oyun konsollarınızı nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz 2.el playstation 4 oyun konsolunuzun fotoğraflarını gönderin hangi model olduğunun belirleyip ona göre fiyat bilgisi verelim. Ps4 alan yerler olarak cihazınız ister standart kasa isterse slim kasa olsun tüm model playstation 4 oyun konsollarını satın almaktayız. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ps4 Alan Yerler
Ps4 Alan Yerler

ikinci El Ps4 Alan Yerler

İkinci El Ps4 Alan Yerler olarak Tüm mahalle ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Büyükçemece ,Başakşehir, Esenyurt,Arnavutköy bölgesine Beylikdüzündeki şubemiz bakmaktadır. Avcılar, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Esenler,Bağcılar, Bahçelievler,Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Güngören bölgesine Bakırköy ve Topkapı şubemiz bakmaktadır. Fatih, Beyoğlu, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp bölgelerine Topkapı şubemiz bakmaktadır. Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, bölgesine Maltepe Şubemiz bakmaktadır. Tüm İstanbul’Da sizlere hizmet vermekteyiz. Bizleri aramadan asla playstation 4 oyun konsollarını satmayın.

Playstation 4 Alan Yerler
Playstation 4 Alan Yerler

Playstation 4 Alan Yerler

Playstation 4 Alan Yerler olarak 2.el ve sıfır playstation 4 alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bazılarını siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Kozmetik olarak temizliğine, Fan sesi olup olmamasına, Cd okuyucu yerinin ağrızalı olup olmadığına , Donma ısınma gibi problemlerinin olup olmamasına , Grafik sorununun olup olmamasına dikkat edilerek satın almaktayız. Playstation 4 Alan Yerler olarak sizlere İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz.

İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak taksitle yada nakit olarak satın aldığınız fakat kullanmak için bir türlü vakit bulamadığınız ikinci el playstation 4 oyun konsolları evinizin yada iş yerinizin bir köşesinde durup değeri düşeceğine bizleri arayarak nakit paraya çevirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 0539 723 50 50 no’lu cep telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Bizler adresinize kadar gelerek en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız.

Playstation 4 Satmak İstiyorum

Playstation 4 Satmak istiyorum, Playstation 4 nereye satabilirim, Playstation 4 kaça satılır, Playstation 4 kaç paraya gider, Playstation 4 alanlar,2.el playstation 4 alanlar,PS4 alanlar,2.El Ps4 alanlar olarak Bizleri Google‘da bulup playstation 4 oyun konsollarını en yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Call Now ButtonÜrün Satmak İçin Arayın
WhatsApp Ürün Satmak İçin Mesaj Atın
Televizyon Alan Yerler Televizyon Alan Yerler