Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el veya sıfır cep telefonlarınızı satma gereksinimi duymaktasınız. Elinizde bulunan telefonların fazla bir değer kaybı olmadan elden çıkarmak istiyorsunuz. Fakat telefonları değerinde alan bir firma bulamıyor musunuz. İşte tam o esnada karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizler Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin telefonlarını en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Apple(İphone), Samsung, Huawei, Lg, Oppo, Xiaomi, Sony, Casper, BlackBerry, General Mobile, Honor, Meizu, One Plus, Asus, olmak üzere tüm telefon marka ve modelleri satın almaktayız.

Telefon Alan Yerler
Telefon Alan Yerler

İkinci El Telefon Alanlar

İkinci El Telefon Alanlar olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bizler Cep Telefonlarınızı satın alırken belli bölgeler şubelerimiz bulunmaktadır. Büyükçemece ,Başakşehir, Esenyurt,Arnavutköy bölgesine Beylikdüzündeki şubemiz bakmaktadır. Avcılar, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Esenler,Bağcılar, Bahçelievler,Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Güngören bölgesine Bakırköy ve Topkapı şubemiz bakmaktadır. Fatih, Beyoğlu, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp bölgelerine Topkapı şubemiz bakmaktadır. Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, bölgesine Maltepe Şubemiz bakmaktadır. İkinci El Telefon Alanlar olarak bizlere ulaşıp fiyat almadan cep telefonlarınızı satmayın.

İkinci El Telefon Alanlar
İkinci El Telefon Alanlar

İkinci El Telefon Alan Yerler

İkinci El Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin üst düzey ve alt model cihazlarını peşin olarak satın almaktayız. İphone 11 Pro Max, İphone 11 Pro, İphone 11 , İphone Xs Max, İphone Xs, İphone Xr, ,Samsung Note 10 Plus, Samsung Note 10, Huawei P30, Huawei P30 Pro, Oppo Reno tüm marka ve model cihazlarını satın almaktayız.

 İkinci El Telefon Alan Yerler
İkinci El Telefon Alan Yerler

Telefon Alanlar

Telefon Alanlar olarak şirketlerin veya siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır telefonlarınızı toplu olarak satın almaktayız. Adet sınırlaması yoktur. Tüm marka ve model cihazlarınızı toplu şekilde yada tek tek olarak satın almaktayız.

Sıfır Telefon Alan Yerler

Sıfır Telefon Alan Yerler olarak Turkcell, Vodofone, Türk Telekom yada Senetle Sıfır Cep Telefonu satan mağazalardan aldığınız sıfır telefonlarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Cep Telefonlarınızı sıfır olarak aldığınız için elbette bir değer kaybı olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin değer kaybını en aşağı seviyeye çekmekteyiz. Tüm fiyat aralıklarına göre Sıfır kapalı kutu cihazları nakit paraya çevirmekteyiz.

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep telefon piyasası gün geçtikce verilen değer artmaktadır. İnsanlar teknolojinin gelişmesiyle birlikte Cep telefonlarına verilen değer ve ücretler artmaktadır. Fakat insanlar nakit paraya sıkıştıkları için elinde bulunan cep telefonlarını satma gereksinimi duymaktadırlar. Bizler Cep Telefonu Alan Yerler olarak tam o esnada bizler karşınıza çıkmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır cep telefonlarını en yüksek fiyattan satın almaktayız. Telefon Satmak istiyorum, İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler olarak da hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonÜrün Satmak İçin Arayın
WhatsApp Ürün Satmak İçin Mesaj Atın
Televizyon Alan Yerler Televizyon Alan Yerler